Na sprzedaż wolnostojący lokal użytkowy w Bolesławcu!

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 81 m2, przeznaczony do prowadzenia dowolnego rodzaju działalności gospodarczej.

Nieruchomość zlokalizowana jest na dużym osiedlu domków jednorodzinnych, w odległości ok 300 m od nowo budowanych osiedli mieszkaniowych przy ul. Lubańskiej.

W skład nieruchomości wchodzi sala handlowa/usługowa o powierzchni 49 m2, dwa dodatkowe pomieszczenia oraz łazienka. Do budynku można wejść bezpośrednio od ulicy oraz od zaplecza. Cały teren nieruchomości jest ogrodzony. Na tył budynku prowadzi utwardzony wjazd.

Standard wykończenia: okna plastikowe, wymienione drzwi, podłogi wyłożone kafelkami, ściany w gładziach, duża i przejrzysta witryna, wymieniona instalacja elektryczna.

Lokal idealny do prowadzenia sklepu, salonu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego, weterynarii, salonu pielęgnacji zwierząt, zakładu krawieckiego, biura rachunkowego itp.

 

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Całość prowizji pokrywa sprzedający.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania. 

 

Kontakt:

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

Łasicka 21, Bolesławiec

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

 

Obejrzyj zdjęcia

 

 

Cena:

240 000,00 zł

 

 

 

 

« 1 z 9 »

Tu jest ta nieruchomość

 

Napisz, Jeśli masz pytania, lub chcesz umówić się na oglądanie tej nieruchomości

Wyszukiwarka nieruchomości

[wp-custom-fields-search preset="2" ]

Dlaczego warto z nami:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Na rynku nieruchomości działamy od 2002 roku. Sumienność, pracowitość, a przede wszystkim uczciwość to najlepiej opisujące nas cechy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z należytym szacunkiem i kulturą. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat brokera nieruchomości.