Na sprzedaż działający dom spokojnej starości !

Oferujemy Państwu na sprzedaż  dom spokojnej starości, położony na terenie gminy Lwówek Śląski.

Miejscowość  znajduje się w cichym i malowniczym otoczeniu zieleni, na terenie parku krajobrazowego doliny Bobru (30 km od Jeleniej Góry, 18 od Złotoryi, 25 od Bolesławca). Jest to jedyna tego typu placówka prywatna w gminie Lwówek Śląski.

Nieruchomość jest przystosowana do opieki nad starszymi osobami, niepełnosprawnymi oraz przewlekle chorymi. Składa się z 4 pokoi z łazienkami  dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, kuchni, biura i przedpokoju, a także  jadalni z wyjściem na duży taras oraz ogród. Do dyspozycji jest również pomieszczenie magazynowe. Oferta sprzedaży zawiera pełne wyposażenie oraz wszystkie pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności!

Dodatkowo do dyspozycji właścicieli jest także dom o powierzchni ok 54 m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz trzech pokoi na poddaszu. Ponadto na terenie nieruchomości znajduje się również budynek gospodarczy z garażem, kuchnią letnią oraz pomieszczeniem biurowym. Prowadzony jest w nim zakład wulkanizacyjny. Właściciele pozostawiają także sprzęt do prowadzenia warsztatu.

Teren wokół budynku jest zagospodarowany. Przed budynkami, na dziedzińcu znajduje się wiata z grillem. Z tyłu rozciąga się piękny i duży ogród z oczkiem wodnym.

Aktualnie ośrodek może pomieścić 7 pacjentów. Istnieje możliwość rozbudowy domu lub przeorganizowania aktualnego rozkładu w celu zwiększenia liczby możliwych do przyjęcia osób.

Ośrodek posiada wszystkie pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności: decyzja Wojewody Dolnośląskiego na prowadzenie działalności gospodarczej, w zakresie prowadzenia placówki zapewniającej całodobową opiekę osobą niepełnosprawnym, przewlekle chorym oraz w podeszłym wieku. Nr. zezwolenia ZP-KNPS.9423.1.5.2018.MG. Wpis do rejestru pod pozycją 2/2018. Aktualnie dom spokojnej starości jest otwarty i przyjmuje pensjonariuszy.

Największe atuty:

  • Cicha i spokojna okolica,
  • Wszystkie niezbędne pozwolenia,
  • Zagospodarowany ogród,
  • Ogromny potencjał rozwoju.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości!

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca!

 

Kontakt:

Aleksander Molenda

Tel. 734 454 747

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Łasicka 21, Bolesławiec

www.molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Cena:

790 000 zł

 

 

 

 

 

« 1 z 18 »

Napisz, Jeśli masz pytania, lub chcesz umówić się na oglądanie tej nieruchomości

Wyszukiwarka nieruchomości

[wp-custom-fields-search preset="2" ]

Dlaczego warto z nami:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Na rynku nieruchomości działamy od 2002 roku. Sumienność, pracowitość, a przede wszystkim uczciwość to najlepiej opisujące nas cechy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z należytym szacunkiem i kulturą. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat brokera nieruchomości.