Do wynajęcia III i IV piętro w biurowcu przy ul. Modłowej w Bolesławcu

Oferujemy do wynajęcia III i IV piętro w biurowcu z windą przy ul. Modłowej 8 w Bolesławcu. Każde piętro można wynająć osobno. 

Piętro III budynku składa się z 5 pomieszczeń (od 12 m2 do 54 m2), pomieszczenia produkcyjnego (ok 165 m2- z którego można wyodrębnić 7 biur), 2 toalet, kuchni korytarza. Łączna powierzchnia to ok 315 m2. Aktualnie nieruchomość przystosowana jest na potrzeby szwalni. Piętro można wykorzystać do innej, nieuciążliwej działalności produkcyjnej lub całość przekształcić na biura.

Piętro IV budynku składa się z  z 10 biur (od 12 m2 do 38 m2), 2 toalet, pomieszczenia socjalnego oraz holu. Łączna powierzchnia to ok 314 m2. 

Ogromny potencjał nieruchomości sprawia, że będzie to doskonałe miejsce na siedzibę firm z każdej branży. 

Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu obwodnicy miejskiej, w sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przed budynkiem znajduje się duży parking.

Istnieje  możliwość wynajęcia również  poszczególnych pomieszczeń na parterze oraz I i II piętrze. Dodatkowo do wynajęcia jest także magazyn o powierzchni 1200 m2, 600 m2 lub ok 120 m2, a także miejsca postojowe dla ciężarówek/autobusów.

Cena najmu: 7500 zł netto (do negocjacji). 

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Najemca nie płaci prowizji.

Kontakt:
Aleksander Molenda (nr lic. 22406) Łasicka 21, Bolesławiec
tel. 734 454 747,
a.molenda@molendanieruchomosci.pl

 

Cena:

7500 zł netto

cena do negocjacji!

 

 

 

 

zewnątrz
« 1 z 10 »

Tu jest ta nieruchomość

Napisz, Jeśli masz pytania, lub chcesz umówić się na oglądanie tej nieruchomości

Wyszukiwarka nieruchomości

[wp-custom-fields-search preset="2" ]

Dlaczego warto z nami:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Na rynku nieruchomości działamy od 2002 roku. Sumienność, pracowitość, a przede wszystkim uczciwość to najlepiej opisujące nas cechy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z należytym szacunkiem i kulturą. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat brokera nieruchomości.