Bardzo dobra inwestycja w Szczytnicy!

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe  mieszkanie o powierzchni 63,60 m2 w Szczytnicy.

Nieruchomość stanowi świetną inwestycję! Aktualnie lokal przystosowany jest pod wynajem dla 8 osób, co daje możliwość osiągnięcia stopy zwrotu na poziomie 12-16%! Przestronne mieszkanie będzie także idealne dla rodziny.

Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z salonu  połączonego z jadalnią i kuchnią, sypialni, pokoju z dużą i przestronną garderobą (ok 8 m2), łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy także piwnica. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

Nieruchomość została odświeżona. Podłogi w pokojach wyłożone są panelami, w kuchni płytkami.
W mieszkaniu wymieniono także okna.

Środkowy i ciepły lokal ogrzewany jest centralnie, piecem wszystkopalnym (istnieje możliwość zmiany systemu ogrzewania na elektryczny). Ciepła woda z bojlera.

Czynsz razem z funduszem remontowym wynosi 175 zł (należy doliczyć opłaty za wodę oraz wywóz nieczystości).

Nieruchomość położona jest w niezwykle szybko rozwijającej się miejscowości: Szczytnica, ok 16 km od Bolesławca oraz Chojnowa, przy zjeździe z autostrady A4 (dobry i szybki dojazd do Bolesławca, Chojnowa, Legnicy ).  Bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej sprawia, że do miejscowości wprowadza się wielu pracowników pobliskich przedsiębiorstw, a co za tym idzie zapotrzebowanie na lokale do wynajęcia jest bardzo duże. Ponadto okolica pełna jest terenów zielonych i lasów, dzięki czemu można aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się także sklepy spożywcze,  stacja paliw, restauracje, a także place zabaw oraz przystanek autobusowy.

MOŻLIWOŚĆ ROZLICZENIA zakupu lokalu z działką budowlaną!
Działka w obrębie Tomaszowa Bolesławieckiego, Kruszyna/ Łazisk lub Warty Bolesławieckiej

 

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Całość prowizji pokrywa strona sprzedająca!

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.

Kontakt:

Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda

734 454 747

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

ul. Łasicka 21

Obejrzyj zdjęcia

Cena:

179 000 zł (2814,47 zł/m2)

 

 

 

 

Inwestycja, wynajem dla pracowników
« 1 z 5 »

Napisz, Jeśli masz pytania, lub chcesz umówić się na oglądanie tej nieruchomości

Wyszukiwarka nieruchomości

[wp-custom-fields-search preset="2" ]

Dlaczego warto z nami:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Na rynku nieruchomości działamy od 2002 roku. Sumienność, pracowitość, a przede wszystkim uczciwość to najlepiej opisujące nas cechy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z należytym szacunkiem i kulturą. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat brokera nieruchomości.