2- pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, blisko centrum, media miejskie!

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe (ok 42 m2) z dużym tarasem, w  nowym budynku przy ul. Reymonta we Wrocławiu. Lokal znajduje się na ostatnim, szóstym piętrze  budynku z windą.

 

Nieruchomość składa się z dużego pokoju, sypialni, w pełni wyposażonej kuchni i łazienki oraz przedpokoju. Z każdego pokoju oraz kuchni można wyjść na duży taras z pięknym widokiem na centrum miasta oraz Odrę.

Istnieje możliwość doposażenia lokalu oraz wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Budynek został wybudowany w tym roku i jest to pierwszy najem tego mieszkania.

Bardzo dogodna lokalizacja, do ścisłego centrum miasta jest 2 km. W niemal wszystkie najważniejsze punkty Wrocławia, bez problemu, dostaną się Państwo komunikacją miejską.  Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się 3 minuty spacerem od mieszkania (linie autobusowe: 102, 103, 107, 109, 110, 128, 142, C, D oraz wiele linii nocnych i podmiejskich; linie tramwajowe 3, 14, 15, 17, 24, 33). W pobliżu znajdują się supermarkety, apteka, stacja benzynowa.

Cena najmu 2300+ opłaty.

Kaucja: 2300 zł.

Najem miejsca postojowego: 200 zł.

Całość prowizji dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

 

Kontakt:
Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda Łasicka 21, Bolesławiec
tel. 734 454 747,
a.molenda@molendanieruchomosci.pl

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Cena:

2300+ opłaty

 

 

 

 

 

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu
« 3 z 9 »

Napisz, Jeśli masz pytania, lub chcesz umówić się na oglądanie tej nieruchomości

Wyszukiwarka nieruchomości

Dlaczego warto z nami:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Na rynku nieruchomości działamy od 2002 roku. Sumienność, pracowitość, a przede wszystkim uczciwość to najlepiej opisujące nas cechy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z należytym szacunkiem i kulturą. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat brokera nieruchomości.