Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w centrum Bolesławca!

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Bolesławca przy ul. Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się na drugim piętrze, trzykondygnacyjnego budynku.

Mieszkanie o powierzchni 43,80 m2 składa się z: salonu z dużym rozkładanym stołem oraz szafą, sypialni z pojedynczym łóżkiem i szafą, łazienki z oknem, dużej kuchni oraz przedpokoju. Do dyspozycji najemcy jest także piwnica, suszarnia oraz pomieszczenie gospodarcze.

Lokal jest częściowo umeblowany. Mieszkanie zostało odświeżone. Podłogi wyłożone są panelami. Nieruchomość ogrzewana dwufunkcyjnym piecem gazowym.

Mieszkanie położone jest w centrum miasta. W pobliżu znajdują się supermarkety, szkoły, przedszkole, aquapark, najważniejsze instytucje miejskie.

Czynsz- 1500 zł + media (woda, prąd, gaz).

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Najemca nie płaci prowizji.

Kontakt:
Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

Ul. Łasicka 21, Bolesławiec
tel. 734 454 747,
a.molenda@molendanieruchomosci.pl

 

Cena:

1500,00 zł

(+woda,prąd,gaz)

 

 

 

 

 

 

« 1 z 6 »

Tu jest ta nieruchomość

Napisz, Jeśli masz pytania, lub chcesz umówić się na oglądanie tej nieruchomości

Wyszukiwarka nieruchomości

[wp-custom-fields-search preset="2" ]

Dlaczego warto z nami:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Na rynku nieruchomości działamy od 2002 roku. Sumienność, pracowitość, a przede wszystkim uczciwość to najlepiej opisujące nas cechy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z należytym szacunkiem i kulturą. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat brokera nieruchomości.