Mieszkanie z garażem w Szczytnicy


Do sprzedania zadbane  mieszkanie o powierzchni 35,5,4 m2 w Szczytnicy

Lokal znajduje się na podwyższonym parterze budynku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy także duża piwnica. Wraz z mieszkaniem sprzedawany jest garaż posadowiony za budynkiem.

W mieszkaniu wymieniono instalację elektryczną oraz okna, wyremontowano łazienkę. Podłogi wyłożone są nowymi panelami. Ogrzewanie własne- piecem kaflowym. Lokal jest środkowy- bardzo ciepły. Budynek po termomodernizacji, remoncie klatki schodowej oraz dachu.   

Nieruchomość położona jest w miejscowości Szczytnica, ok 16 km od Bolesławca oraz Chojnowa, przy zjeździe z autostrady (dobry i szybki dojazd do Bolesławca, Chojnowa, Legnicy ).  Okolica pełna jest terenów zielonych i lasów. W pobliżu znajdują się także sklepy spożywcze,  stacja paliw, restauracja, a także place zabaw oraz przystanek autobusowy.  

 

Cena do negocjacji !

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.

 

 

Kontakt:

Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda

734 454 747 

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

ul. Łasicka 21

 

Obejrzyj zdjęcia

 

 

Cena:

60 000 zł (1690,14 zł/m2)

CENA DO NEGOCJACJI

 

 

 

« 1 z 7 »

Tu jest ta nieruchomość

Napisz, Jeśli masz pytania, lub chcesz umówić się na oglądanie tej nieruchomości

Wyszukiwarka nieruchomości

[wp-custom-fields-search preset="2" ]

Dlaczego warto z nami:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Na rynku nieruchomości działamy od 2002 roku. Sumienność, pracowitość, a przede wszystkim uczciwość to najlepiej opisujące nas cechy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z należytym szacunkiem i kulturą. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat brokera nieruchomości.